Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

Всесвітній фестиваль молоді та студентів 2017

Оновлено

З 14 по 21 жовтня 2017 року в Сочі проходив Всесвітній фестиваль молоді та студентів 2017.

Фестиваль відвідало понад 20 000 молодих людей з 150 країн світу у віці від 18 до 35 років. На одному майданчику зібралися лідери з різних сфер: представники молодіжних громадських організацій, молоді журналісти, творча і спортивна молодь, лідери молодіжних організацій та інші активні хлопці.

Тінерджайзери також побували на фестивалі.

учасники Київської та грузинської команд поїхали на ВФМС у складі делегації ООН, за підтримкиЮНЕЙДС .

Ми активно залучилися до зустрічі з партнерами й були присутні на сесіях за участю наших колег з ООН.

15 жовтня відвідали зустріч із посланницеюГенерального секретаря ООН у справах молоді Джаятмою Вікраманаяке. Ми обговорили тему адвокації прав молоді в галузі сексуально-репродуктивного здоров’я та ініціативи, спрямовані на закінчення СНІДу до 2030 року. Крім того, розповіли про Тінерджайзер і дізналися про можливості співпраці з офісом Посланника генсека ООН у справах молоді.

А ось 18 жовтня Яна Вальчук круто виступила на молодіжній сесії «Як зупинити СНІД до 2030». Її колегами по сесії були представники з ЮНЕЙДС, а також активісти PACT.

Крім роботи, на фестивалі ми зустріли людей з абсолютно різних точок світу. З тими хлопцями ми потім весело проводили час, розповідали один одному про свої країни й обмінювалися досвідом.

Після закінчення всі роз’їхалися по домівках, але ті знання і враження від фестивалю запам’ятаються нам надовго.

 

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.