Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

День Народження Teenergizer або одна маленька брехня

Оновлено

Багато з вас знають, що для нашої організації 1 грудня доленосний день. У 2015 році у Всесвітній день боротьби зі СНІДом (що як би збіг), ми офіційно зареєстрували нашу організацію. Вже два роки як ми активно розвиваємося, організовуємо проєкти для підлітків і впевнено ростемо. Але! Ми б обдурили вас, якби сказали, що в цей день народився Teenergizer. Наш проєкт існував уже досить довго в головах ідейних підлітків і дорослих, які нам всіляко допомагали.

Навесні 2015 року нам організували першу зустріч підлітків у Кам’янці-Подільському. Оох, як це було дико. Зараз мало що пам’ятається, крім нічних забігів по готелю, але все ж це були перші загальні збори наше команди, на якому ми визначали шляхи розвитку. І начебто щось вийшло.

Минуло майже три роки й ми можемо згадати, напевно, наймасштабнішу подію для підлітків-активістів в Україні – наш Форум. Цього разу зібралися не кілька підлітків із Києва, а більше 30 учасників з усієї України, супроводжувані дорослими представниками з організацій.

Коротше, усе це дуже круто, але ми не збираємося хвалитися. Ми збираємося зіграти в гру!

Переглянувши два видоса й довідавшись трохи про діяльність організації, вам потрібно знайти якомога більше відмінностей між Teenergizer-2015 і Teenergizer-2017. Ми починаємо: «якщо тінерджайзери-2015 каталися на карусельках, то тінерджайзери-2017 катаються на таксішках навколо Верховної Ради з метою зміни законодавства».

У грі перемагає той, хто напише найбільше відмінностей у коментарях до цієї статті! Креативність і оригінальність теж враховується. І, звичайно ж, переможець отримає суперприз – футболку з логотипом Teenergizer!

Закінчення конкурсу – 10 грудня.

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.