Заціни, ми вже 49 193 консультацій провели

Teenergizer у Вірменії: як пройшов тренінг для активістів/-ок

Обновлено

Що за Teener-двіж у Вірменії, чим вони там займаються й навіщо прилетіли? Зараз ми вам усе розповімо! 

Минулого тижня концентрація активістів Teenergizer у Вірменії різко підвищилася, а все тому, що ми зібралися там командами різних міст і країн. Нас було 14: активісти та активістки з Оша, Єревана, Санкт-Петербурга, Казані, Кривого Рогу та Києва, а ще з нами були UNAIDS, UNFPA, UNICEF і чудова тренерка Анна Довбах!

Вчитися й тусити – те, що ми вміємо й любимо робити, і робимо добре! Тому за 3 дні в Цахкадзорі ми встигли все :)

Але про все по порядку.

15 квітня ми всі зустрілися, і, хоча дорога була довгою, воно того коштувало – це була любов із першого погляду! Атмосфера й люди зробили тренінг непередавано приємним, так що 3 дні пролетіли непомітно, а до кінця зустрічі нам уже здавалося, що ми провели разом мінімум пару тижнів.

Чи варто говорити, що вчитися в такій атмосфері легко й комфортно, а тому з Вірменії ми привезли із собою величезну валізу знань і, звичайно, небагато місцевих солодощів:)

Що ж ми там такого вивчали? Охоче ділимося темами:

  • ідентичності, мети та мотивація активістів/-ок;
  • навички ефективної комунікації в команді;
  • специфіка комунікації на відстані;
  • навички самопрезентації;
  • методи підтримки всередині організації;

і ще багато іншого!

Насправді, на практиці запам’ятовується набагато більше, ніж у теорії. І саме тому ми всі отримані знання тут же перевіряли на собі. Уявляли собі зустрічі з політиками, співзвони команд і міжнародні зустрічі.

А де тут тусуватися? Ми встигли і відмінно провести час! Піднялися на гору на підйомнику й подивилися на чудовий сніговий вигляд, грали в боулінг, більярд, гуляли й багато спілкувалися.

Ці дні у Вірменії були продуктивними, насиченими та емоційними. Підтвердження тому – коментарі хлопців:

«Це був дуже цікавий досвід і важливі знання з теми командоутворення! Хлопці були всі відкриті й активні, що стимулювало й мене включатися в процес. Відлітаючи, я придбала нові знання, які застосую в майбутньому, і друзів із Росії, Киргизстану та України!«

Поліна Нікітіна, Київ

«Особисто для мене це величезний досвід і відмінний багаж знань, який змушує мене рухатися вперед. Ці три дні для мене пройшли як на одному диханні. За кілька днів до тренінгу в моїй голові було багато роздумів на рахунок того, ким я бачу себе в майбутньому. Я вирішила, що може бути було б непогано розвивати свій бізнес, але ось у чому проблема – я не знаю як себе презентувати. Але яке було моє здивування, що в одному з днів нам розповіли, як це робити, навчили цьому. Загалом, дитина щаслива. Тепер я знаю, що після повернення додому зможу дати своїй команді».

Діана, Казань

«Крім того, що ми дізналися що відбувається в інших містах і країнах у командах Teenergizer і обмінялися знаннями про проведення груп підтримки, Вічеринок і стажування, ми пройшли тренінг, який точно поміняв взаємини в команді і згуртував нас. На основі отриманих знань ми проведемо роботу над помилками в організації роботи нашої команди і, сподіваюся, станемо ефективніше.«

Златислава, Санкт-Петербург

«Ми змогли отримати великий багаж знань, познайомитися з неймовірними хлопцями й зарядитися енергією. Тепер у нас є повноцінне бачення того, як і в якому напрямку ми будемо вести свою діяльність в Оші.

Мадіна й Бакай, Ош

Сподіваємося, що традиція таких поїздок продовжиться на багато років. Чекайте від нас ще фото й публікацій із зустрічей Teenergizer!

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.