Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

Перша Вічеринка в Кривому Розі!

Оновлено

Ось і відбулася перша Вічеринка в Кривому Розі!

Івент пройшов 19 квітня в антикафе Freaky Place. 40 підлітків, у дружній атмосфері дізналися про шляхи передачі ВІЛ, а 35 пройшли тестування на ВІЛ.

Вічеринку відвідав заступник мера Кривого Рогу Полтавець Андрій та чемпіон світу з військового багатоборства та джиу-джитсу 17-річний Nazar Kulick (Назарій Куліш). Вони розповіли про те, що допомогло їм досягти успіху в житті.

Увечері 19 квітня в антикафе Freaky Place відбувся цікавий і нестандартний захід для молоді міста, організований спільними зусиллями БО «Об’єднання підлітків і молоді Teenergizer Кривий Ріг» і БО «БТ «Мережа» м.Кривий Ріг». Сама назва заходу» Вічеринка «– говорить багато про що.

У неформальній, дружній та розкутій атмосфері криворіжці-Підлітки та студентська молодь – могли дізнатися про аспекти профілактики та протидії поширенню ВІЛ / СНІДу серед молоді Кривого Рогу.
Волонтери Teenergizer разом із керівницею Дариною Мельник розповіли про те, чим займається організація, у яких активностях вони беруть участь.

«Разом ми створюємо світ, у якому кожна дитина може реалізувати свій потенціал. Світ, вільний від дискримінації у всіх її проявах, включаючи сферу ВІЛ. Світ, у якому права всіх підлітків і молоді не потрібно захищати, тому що вони повністю дотримуються»

Серед присутніх провели невелику вікторину, завдяки якій учасники змогли більше дізнатися про те, чого варто остерігатися, щоби не захворіти на ВІЛ, а чого боятися зовсім не треба. Також переглянули відеофільм, де про хворобу розповідають підлітки, які народилися й живуть із цією інфекцією.

Гостями вечора стали заступник мера Кривого Рогу Полтавець Андрій і чемпіон світу з військового багатоборства і джиу-джитсу 17-річний Nazar Kulick (Назарій Куліш). Вони розповіли про те, що допомогло їм досягти успіху в житті.

Також гості подали приклад учасникам вечора й одними з перших пройшли швидкий тест на ВІЛ, який для присутніх проводили соціальні працівники «Мережі». Безплатні тест-системи, якими вони користувалися при тестуванні, надані в рамках проєкту «прискорення зусиль із протидії ВІЛ в Україні», який реалізується міжнародною організацією HealthLink за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Учасники пройшли експрес-тестування на ВІЛ, анонімно й конфіденційно отримавши результат.

«Я відчуваю себе набагато впевненіше і спокійніше після тестування. Буду радити знайомим пройти через цю просту процедуру – воно того варте»

– прокоментував відчуття один з учасників» Вічеринки «Андрій Костів.

 

Джерело: БО «БТ» Мережа»

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.