Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

Карта пунктів тестування на ВІЛ

Оновлено

Багатьом із нас здається, що проблема ВІЛ дуже далеко й ніколи нас не торкнеться. Проте, саме підлітки й молодь є групою ризику зараження ВІЛ. Перший крок до того, щоб убезпечити себе і своїх близьких – це контролювати стан свого здоров’я, регулярно складаючи тест на ВІЛ.

Teenergizer запускає проєкт # questHIVtest, щоби відповісти на головне питання проблеми тестування – де можна скласти тест на ВІЛ? У результаті, ми створимо розділ на сайті з інтерактивною картою пунктів тестування на ВІЛ. На карті будуть відзначені СНІД-центри, кабінети довіри, громадські організації та клініки, де можна буде скласти тест на ВІЛ в Україні, Росії та Грузії (з часом ми плануємо розширюватися й на інші країни регіону ВЕЦА ). Ви зможете легко знайти адресу, години роботи та іншу корисну інформацію про пункти тестування у вашому населеному пункті. Крім того, карта буде містити багато іншої корисної інформації: від місць, де можна отримати безплатні презервативи до хіпстерських тусовок. Кращі локації на думку підлітків у кожному місті будуть зібрані на одному сайті, а також відгуки підлітків про локації, у тому числі пункти тестування.

Але проєкт не зможе бути реалізований без вашої допомоги! Нам необхідно зібрати якомога більше інформації про пункти тестування.

Для цього потрібно просто:

  1. Знайти пункт тестування та скласти тест на ВІЛ
  2. Зробити фото 
  3. Надіслати рекомендації на нашу e-mail: info@teenergizer.org

У результаті, у розділі # questHIVtest ви зможете:

  • Легко знайти адреси, години роботи та іншу важливу інформацію про пункти тестування.
  • Ознайомитися з відгуками про пункти ВІЛ-тестування та рейтингом локацій, які складають діти, які вже там побували. 
  • Поділитися своїми враженнями після здачі тесту.
  • Дізнатися, які ще цікаві локації у вашому місті рекомендує молодь у твоєму місті. 

З вашою допомогою карта стане інформативною й дійсно корисною!

 

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.