Ми більше не думаємо? Що ШІ робить з нашим мисленням
Скільки ти сьогодні сам/а прийняв/ла рішень? А скільки спитав/ла допомоги в ШІ? Нещодавно на навчанні в нас забрали телефони і я не змогла написати твір по оповіданню. Я читала його, знала зміст, але дивилась на зошит і не розуміла, як сформулювати думку. І тоді я почала переживати. Не від того що в мене буде погана оцінка, а від того що розучилася думати сама. Мені стало страшно. У мене ніби забрали мій "мозок", і я відчула себе безпорадно. Я людина, яка…
