Як ми можемо впоратися?
Нам важко бачити насильство, гірко і боляче дізнаватися про те, як страждають люди, страшно усвідомлювати, що все це може торкнутися нас і наших коханих. Ми відчуваємо гнів, обурення, лють, які наростають у нас, не знаходячи виходу. А також — безсилля, безпорадність, а потім сором і вину за це безсилля і страх. Ми розгойдуємося на емоційних гойдалках все сильніше, і це залишає нас у досконалому спустошенні та розпачі. У такому стані наше бажання знову і знову читати новини— це не завжди усвідомлена спроба впоратися з тривогою, повернути…
